Firma Jiří Altera byla založena v roce 1994. Od roku 1998 je specializována na úklidovou činnost. Zabýváme se pravidelnými, komplexními, předkolaudačními úklidy domů, bytů, administrativních budov, zdravotnických zařízení a kanceláří. Další naší aktivitou je obstaravatelská v oblasti údržby domovního a bytového fondu. Dále zajišťujeme úklidy po řemeslnících, vyklízecí a bourací práce, malířské práce, deratizace, dezinfekce a dezinsekce, aj.

Základní filosofií firmy je vyhovět nárokům a potřebám zákazníka v krátkých časových termínech. Naše motto je kvalita služeb a cenová dostupnost pro naše klienty. Proto jsou naši zaměstnanci proškoleni v oblasti úklidu, mají BOZ, pravidelné zdravotní prohlídky a čistý TR. Úklidy jsou kontrolovány pověřeným vedoucím pracovníkem.

Naše firma je pojištěna u Allianz na škody vzniklé při provádění úklidových prací. 
Používáme profesionální techniku a naše úklidy jsou prováděny ekologicky nezávadnými a atestovanými čistícími prostředky.

V případě zájmu vypracujeme cenovou nabídku podle individuálních potřeb a požadavků zákazníka. Cena je vždy vypracována na základě dodaných informací.

Věříme, že Vás naše nabídka služeb uspokojí a v budoucnu využijete naši firmu. Těšíme se na spolupráci s Vámi

Za kolektiv firmy,   
Jiří Altera