VEZUKA - úklidový servis: profesionálové na úklid domácnosti pro Prahu a okolí (do 30km).

Služby virtuální kancelář a virtuální sídlo nabízí společnost Profi-kancelář s.r.o. ve zcela standardních, kompletně vybavených kanceláří s recepcí a komplexním podnikatelským servisem, vč. vedení účetnictví.

Awisuklid.cz - naše úklidová firma AWIS úklid Praha byla založena v roce 1992. Máme tak dlouholeté zkušenosti s úklidem veškerých prostor a objektů. Provádíme úklidové práce téměř jakéhokoliv charakteru i rozsahu.

Uklidy-kancelari.cz - specializujeme se na pravidelný úklid kanceláří, domů, SVJ, družstev, administračních budov, obchodních center, zdravotnických zařízení a dalších prostor.

Ukliddomu.cz - Portfolio námi nabízených služeb je velmi široké a jsme připraveni vyhovět jakýmkoliv požadavkům našich klientů. Vzhledem k objemu a rozsahu úklidových služeb, které poskytujeme, jsme snížili cenu za úklid na minimum. Proto naše úklidová firma nabízí bezkonkurenční ceny úklidů včetně zachování certifikované kvality.

Damauklid.cz - poskytujeme komplexní úklidové služby v Brně a okolí. Nabízíme našim klientům mnoho let praxe v oboru, stovky referencí, kvalitní zázemí, profesionální úklidové stroje, ekologické a atestované čisticí prostředky a spolehlivé pracovníky.

Ekologickyuklid.eu - jsme úklidová firma působící v Praze, Brně a přilehlých lokalitách. Rádi vám předvedeme, jak vypadá dokonalý úklid provedený ekologickou cestou. Díky našim moderním technologiím a kvalitě poskytovaných služeb vám nabízíme mnohem více než naše konkurence. 

Uklid-zdravotnictvi.cz - Jsme specialisté na komplexní úklid a dezinfekci nemocnic, klinik, ordinací, lékáren, laboratoří a dalších zdravotnických zařízení. Poskytujeme zdarma online kontrolní systém, díky kterému budete mít dokonalý přehled nejen o časové náročnosti a kvalitě úklidu, ale také o pracovní historii našich zaměstnanců.

Uklid-cisteni-hygiena.cz - Publikujeme odborné i komerční články, recenze, zajímavosti, novinky, fakta, kauzy a reportáže o úklidu. Na našem webu naleznete také katalog úklidových firem z České i Slovenské republiky.